Zemessargi talko bērnudārzā 2

Īpašu 4.maija svētku dāvanu bija izdomājuši Bauskas 53. kājnieku bataljona zemessargi.

Zemessardzes 1. Rīgas brigādes 53. kājnieku bataljona zemessargi, lūdzot Bauskas novada domei padomu, kur viņu darbs būtu noderīgs, 30.aprīlī strādāja pirmsskolas izglītības iestādes «Zīlīte» filiāles teritorijā. Viņi talkoja vairākas stundas, čakli un rūpīgi apzāģēja, izlīdzināja dzīvžogu, sagrāba zariņus kaudzēs, lai pēc tam «Vides servisa» darbinieki tos var savākt. Bērnu rotaļu laukumā noblietēta un izlīdzināta zeme.

Zemessardzes 1. Rīgas brigādes 53. kājnieku bataljona komandieris Elmārs Popakuls uzskata, ka ir labi veikt sabiedrībai noderīgu darbu, ne tikai nodarboties ar saviem tiešajiem pienākumiem. Viņš priecājas, ka paši zemessargi bijuši atsaucīgi darba veikšanai.

Bauskas novada domes priekšsēdētāja vietnieks Voldemārs Čačs teic: «Mums jau vairākus gadus ir pozitīva sadarbība ar Zemessardzi. Labi sakopuši bērnudārza teritoriju.»

Bērnudārza «Zīlīte» vadītāja Olita Strazdiņa pateicas zemessargiem par darbu, tas rudenī priecēšot filiāles bērnus. Viņa cer, ka jasmīnu dzīvžogs pēc apcirpšanas atkal salapos. Vadītāja pateicas filiāles sētniecei Dacei Rutkovskai: «Dace izcili veic savu darbu. Sešos rotaļu laukumos viņa smiltis nomainījusi pret melnzemi un iesējusi zālienu. Turklāt katrs laukums ir ap desmit metru diametrā. Pēdējos gados nekad nav bijusi tāda kārtība.»

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Zane

Par lidzenu to zogu nevaretu nosaukt,bet setniece tiesam, cik pa logu redzu, strada ar visu sirdi un dveseli,cerams,ka tas tiek novertets.

pirms gada, 2020.05.06 10:59

vietējais

zemessargi spodrina sev spalvas,ne jau viņi līdzināja un noblietēja zemi,neizskatās ka dzīvžogs arī būtu rūpīgi apgriezts! Lai jau viņiem veicas! izskatās ka Čača kungs pirms tam nav redzējis',ka teritorija jau ir sakopta.

pirms gada, 2020.05.06 12:54

Vietējās ziņas