Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Zemgalē turpinās modernizēt saimniecības 1

Zemgales lauksaimnieki ir aktīvi projektu rakstītāji un ES naudas pieprasītāji. Saskaņā ar Latvijas reģioniem paredzēto atbalstu lauku saimniecību modernizācijā Zemgalē tas ir pārsniegts par 1,7 miljoniem latu, precizē reģionālās lauksaimniecības pārvaldes vadītāja vietniece Inese Robežniece.Kopumā pieteikšanās kārtā, kas turpinājās no 2009. gada 7. decembra līdz 2010. gada 7. janvārim, šajā sadaļā saņemti 67 pieteikumi. Viņa pieļauj, ka zemgalieši saņems visu pieprasīto, jo valstī nav bijusi tik liela aktivitāte kā Zemgales reģiona pagastos. Mūspuses pagastu lauksaimnieki projektu pieteikšanas pēdējā kārtā arī visvairāk ir izvēlējušies līdzekļu piesaisti modernizācijai. Projektu konsultantes informē, ka ar viņu starpniecību sagatavoti seši šādi projekti. Tūrisma aktivitāšu veicināšanai ir pieteikts viens projekts. Vēl viens projekts izstrādāts lauksaimniecības un mežsaimniecības attīstības un pielāgošanas infrastruktūras pilnveidei. Zemgales lauku konsultāciju biroja filiālē ir arī interese par lauksaimniecībā neizmantotas zemes apmežošanu. Šajā sadaļā projektu pieņemšana turpinās līdz 2. februārim.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

IvarsJakovels

Apsveicama aktivitāte. Tā ir iespēja ne vien saimnieciski izdzīvot, bet arī vairojot Latvijas nodokļu ieņēmumus. Tas ir arī ceļš, kā veicināt mūsu valsts izkļūšanu no ekonomiskās krīzes.

pirms 10 gadiem, 2010.01.20 10:39

Latvijā un pasaulē