Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Zemgales darba devējus informēs par personu ar invaliditāti integrāciju darba tirgū

Šodien Jelgavā, Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrā, notiks seminārs darba devējiem, lai aktualizētu jautājumu par nodarbinātības un apmācību iespējām personām ar invaliditāti vai garīga rakstura traucējumiem, portālu informēja Sociālās integrācijas valsts aģentūras (SIVA) sabiedrisko attiecību speciāliste Jana Briede.

Pasākuma mērķis ir uzrunāt Zemgales darba devējus, sniegt informāciju un iepazīstināt arī ar SIVA projekta "Personu ar invaliditāti vai garīga rakstura traucējumiem integrācija nodarbinātībā vai sabiedrībā" īstenošanas gaitā apmācīto dalībnieku prasmēm, lai mazinātu barjeras un veidotu tiltu personu ar invaliditāti integrācijai sabiedrībā un darba tirgū.

Pasākumā aicināti pārstāvji no Jelgavas, Bauskas, Iecavas, Dobeles, Olaines novada domes, Zemgales plānošanas reģiona, darba devēju organizācijām, Nodarbinātības valsts aģentūras, Labklājības ministrijas, pašvaldību sociālajiem dienestiem, kā arī darba devēji no Zemgales reģiona.

Briede skaidroja, ka pasākums darba devējiem būs iespēja satikties ar potenciālajiem darbiniekiem, uzzināt un redzēt, ko prot un kā var strādāt SIVA audzēkņi, personas ar funkcionāliem traucējumiem un garīgās veselības problēmām. Savukārt darba ņēmēji varēs satikties ar darba devējiem, iepazīt SIVA iespējas apgūt profesionālās, iepazīties ar uzņēmējiem, kuri jau veiksmīgi īsteno sociālo uzņēmējdarbību, piedalīties SIVA audzēkņu un skolotāju organizētajās radošajās darbnīcās "Mēs varam".

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas