Zemgales plānošanas reģiona Attīstības padomi turpinās vadīt Aivars Okmanis 3

Arī turpmākos divus gadus Zemgales plānošanas reģiona (ZPR) Attīstības padomi vadīs Rundāles novada domes priekšsēdētājs Aivars Okmanis ("Cilvēkiem un zemei"), aģentūra LETA uzzināja ZPR.

A. Okmaņa vietnieka pienākumus veiks Kokneses novada domes priekšsēdētājs Dainis Vingris (ZZS).

Šādu lēmumu kārtējā sēdē, kas notika Ozolnieku novadā, aizklāti balsojot, vienprātīgi pieņēma 18 klātesošie padomes dalībnieki. Pirms diviem gadiem ievēlēto abu amatpersonu pilnvaru termiņš šovasar beidzas, tāpēc bija jārīko jaunas vēlēšanas. Tā kā citas kandidatūras netika izvirzītas, atbilstīgi balsojumam, abi līdzšinējie līderi darbu turpinās arī nākamos divus gadus.

Iepriekšējā Attīstības padome lēma pagarināt vadības pilnvaru termiņu no gada līdz diviem. Tas darīts, jo praksē secināts, ka gada laikā priekšsēdētājam nav iespējams paspēt īstenot visus izvirzītos mērķus. Ievēlot vadītāju uz ilgāku termiņu, priekšsēdim ir lielākas iespējas iepazīties ar citu iestāžu vadītājiem un pārstāvjiem, sekmīgāk aizstāvēt reģiona intereses un piedāvāt savu skatījumu par reģiona attīstību, to veicinot ministrijās un dažādās organizācijās, uzskata ZPR.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

J.Pauronis

Bez Okmanisa un Vingrisa tā arī neko nevarētu saplānot Zemgalē. Labi, ja šie paliek.

pirms gada, 2019.08.24 11:23

Jāzeps Vingrius

Vai tas ir tas pats Okmaņissa, kurš sagrābies tūkstošus un nebaidās no 5.gada notikumiem?

pirms gada, 2019.08.24 13:18

Vietējās ziņas