Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Zemgales uzņēmējus gaida atbalsta forumā

Jēkabpilī 3. un 4. aprīlī notiks Zemgales reģionālais biznesa forums «Atbalsts uzņēmējam» un Eksporta darbnīca, vēsta Ekonomikas ministrija (EM).

Pirmajā dienā komersantiem tiks sniegta informācija par pieejamo un plānoto atbalstu uzņēmējdarbības sākšanai un attīstībai. Otrajā dienā notiks Eksporta darbnīca tiem, kuri vēlas gūt jaunas zināšanas eksporta sākšanā un attīstīšanā.

Atbalstu uzņēmējdarbībai var saņemt gan jaunajā Eiropas Savienības fondu 2014. – 2020. gada plānošanas periodā, gan inovāciju attīstībai un pētniecībai, kā arī inovatīvi mazie un vidējie uzņēmumi – programmā «Horizonts 2020».

Eksporta darbnīcu uzņēmējiem, eksporta un mārketinga speciālistiem organizē Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA), piedāvājot teorētiskas zināšanas un praktiskus padomus no eksportējošu komersantu pieredzes. Darbnīcas dalībniekiem būs iespēja uzzināt, kā izvēlēties produktus eksportam un kā tos sagatavot, kā izstrādāt eksporta stratēģiju, iepazīties ar niansēm saskarsmes kultūrā ar ārzemju partneriem, kā iegūt aktuālo informāciju.

Forumu Krustpils novada domes telpās Jēkabpilī rīko EM, LIAA, Latvijas Garantiju aģentūra un Latvijas attīstības finanšu institūcija «Altum» sadarbībā ar Zemgales plānošanas reģionu. Dalība pasākumā ir bez maksas. Vairāk informācijas LIAA mājaslapā liaa.gov.lv.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas