Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Zemnieku federācijas biedri apskatīs Iecavas novada saimniecības

Ceturtdien, 29. maijā, Iecavā notiks pieredzes apmaiņas brauciens pa lauku saimniecībām, kurā aicināti piedalīties Latvijas Zemnieku federācijas (LZF) biedri, kā arī citi interesenti.

Pasākumu pulksten 10.30 ievadīs LZF biedru tikšanās Iecavas kultūras namā, kurā paredzēta atkārtota balsošana par organizācijas kopsapulces lēmumiem, portālu informēja Bauskas novada pašvaldības lauku konsultante Rudīte Jaunzeme.

«Lai LZF biedriem no tālākiem novadiem nebūtu tukša braukāšana, kopā ar Lauku konsultāciju un izglītības centra Bauskas nodaļu esam sarīkojuši vairāku saimniecību apskati Iecavas novadā,» skaidro rīkotāja. Šoreiz varēs iepazīties ar veiksmīgas saimniekošanas veidiem nelielās platībās.

Pēc LZF sapulces laikposmā no pulksten 11.45 līdz 12 visi interesenti aicināti pulcēties Iecavas kultūras namā, no kura dosies apskatīt Egila Druviņa saimniecību «Liepziedi». Te rādīs dārzeņu audzēšanu segtajās platībās, skaidros kooperācijas iespējas.
Pēc tam bija paredzēts apmeklēt saimniecību «Medīgas», kur stādus, ziedus, kā arī dārzeņus segtajās platībās un uz lauka audzē Juris Kudaps. Tā kā saimniecības īpašnieks mainījis sākotnējo vienošanos un tomēr atteicis apmeklējumu, paliks vairāk laika citu piemēru izpētei, teic R. Jaunzeme.

Brauciena dalībnieki varēs iepazīties ar saimniecību «Mazgrāvīši», kur Andra Bites vadībā segtajās platībās audzē tomātus un gurķus. Tikšanos noslēgs viesošanās minizoo «Dobuļi», kur ar saimnieku Vari Ķelpi apspriedīs dārzeņaudzētāju sadarbības iespējas, saka konsultante.

Braucienam jebkurā punktā var pievienoties visi interesenti, aicina R. Jaunzeme. Kopīga transporta nebūs, tāpēc katram par to jārūpējas pašam. Vairāk informācijas Valsts lauku tīkla vietnē internetā laukutikls.lv.


Pievieno komentāru

Vietējās ziņas