Zēns gūst smadzeņu satricinājumu, vizinoties ar ragaviņām 1

Laika posmā no 21. līdz 27. janvārim mūspuses četros novados mediķi pie iedzīvotājiem devušies 114 reizes, 20 gadījumos ārstējot traumas. Pagājušā nedēļā stacionēti trīs gripas slimnieki no Bauskas, portālu informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta Zemgales reģionālā centra vadītāja vietniece Ilona Indriksone.

Pašlaik vairāk aktualizējušās traumas, kas gūtas, izbaudot ziemas priekus uz kalna, tāpēc speciāliste iesaka vecākiem brīdināt atvases par drošību uz tā. Labākajā gadījumā vēlams likt galvā ķiveres, lai kritiena laikā mazāk traumētos.
Trešdien, 23. janvārī, Iecavā trīspadsmit gadus vecs zēns slidinājies pa kalniņu, stāvot kājās, neveiksmīgi nokritis, gūstot galvas smadzeņu satricinājumu un galvas sasitumu. Pusaudzis nekavējoties aizvests uz slimnīcu.
Piektdien, 25. janvārī, Vecumnieku novada Stelpes ciemā pie skolas, vizinoties ar slīdpaliktni, traumējies kāds četrpadsmit gadus vecs pusaudzis, ietriecoties kokā. Ar augšdelma un atslēgas kaula lūzumu skolēns nogādāts slimnīcā.
Tajā pašā dienā Bauskas novada Īslīces pagastā ar verdošu tēju aplējies viengadīgs mazulis, gūstot termiskus apdegumus.
Sestdien, 26. janvārī, no Bauskas slimnīcas uz citu medicīnisko iestādi aizvests divpadsmitgadīgs puika, kurš, braucot pa kalniņu, ar pieri sasities pret ledu. Viņam konstatēts smadzeņu satricinājums un galvas sasitums.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

P

Vizinoties sasist galvu nav iespējams-rakstu lasīju;ietriecās kokā.

pirms gada, 2019.01.29 13:28

Vietējās ziņas