Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ziedo labdarības akcijai 10

Labdarības akcijas «Eņģeļi pār Latviju» īpašais «Eņģeļu ekspresis» sestdienas, 2. novembra, pēcpusdienā piestāja Bauskas Rātslaukumā. Pie ziedojumu urnas veidojās rinda, lai krājkasītēs sakrātos latus un santīmus nodotu cēlam mērķim – smagi slimu bērnu ārstēšanai.

Sagaidīt «Eņģeļu ekspresi» no Vecumnieku novada Valles pagasta bija atbraukusi Kreimaņu ģimene – dēls Kārlis Kristers, māmiņa Sintija un tētis Aigars.  «Katru gadu atbalstām šo akciju, gan zvanot uz ziedojumu tālruni, gan iemetot naudu veikalā «Rimi» uzstādītajās kastītēs. Šoreiz braucām uz Bausku, lai dēls var ziedot sakrātos santīmus, viņš pats to gribēja,» stāsta Sintija.

Divas santīmiem pilnas krājkasītes labdarības akcijai atdeva sešus gadus vecais baušķenieks Kristaps Zviedris, un tādu ziedotāju 2. novembrī Bauskā bija daudz. Lielākas naudaszīmes varēja iemest «Swedbank» Bauskas filiāles darbinieču piedāvātajās ziedojumu kastītēs, naudu akcijai varēja pārskaitīt arī ar norēķinu karti. Iedzīvotāji «Eņģeļu ekspresim» bija atnesuši arī dažādas mantas.

Latvijas Neatkarīgās televīzijas pārstāve Liene Bērziņa informēja, ka fondā «Ziedot» palīdzību lūgušas desmit Zemgales ģimenes, kuru bērnu ārstēšanu valsts nefinansē. Lietum līstot, Rātslaukumā muzicēja Aija un Kitija Vīgupas, Pēteris Upelnieks, Mārtiņš Jātnieks un vokālās studijas «Miljons» dalībnieki. Tēju un cepumus piedāvāja tirdzniecības tīkla «Rimi» darbinieki.
Labdarības akciju «Eņģeļi pār Latviju» atklāja 1. novembrī, to sesto gadu rīko organizācija «Ziedot.lv», telekompānija LNT, «Swedbank» un «Rimi».

«Eņģeļu ekspresis» devās ceļā 2. novembrī, piestājot gan Jelgavā, gan Bauskā, svētdien to sagaidīja Dobelē un Saldū. Izbraukumi nedēļas nogalēs turpināsies līdz 15. decembrim, kad Latvijas Nacionālajā operā notiks akcijas noslēgums, ko pārraidīs telekompānija LNT

Piecu gadu laikā akcijā «Eņģeļi pār Latviju» ziedojumos savākti 1 952 584 lati un palīdzēts 650 bērniem, kuru ārstēšana nav tikusi iekļauta valsts apmaksātajos medicīnas pakalpojumos. Ziedot var «Swedbank» internetbankā un filiālēs, portālā ziedot.lv, rimi.lv, no 8. novembra veikalos «Rimi» un «Supernetto», zvanot pa tālruni 90006383 tiek ziedots viens lats (1,42 eiro).

Pievieno komentāru

Komentāri 10

alsie

Cien. raksta auktore- Aija sen kā Vīgupa vairs nav!!! Bet gan Dūmiņa.

pirms 6 gadiem, 2013.11.03 15:24

**

Aizrādījums nav vietā, jo abas dāmas uzstājas ar vārdu - māsas Vīgupas.

pirms 6 gadiem, 2013.11.03 17:31

Paldies!

Lietum līstot, Rātslaukumā muzicēja Aija un Kitija Vīgupas, Pēteris Upelnieks, Mārtiņš Jātnieks un vokālās studijas «Miljons» dalībnieki. Tēju un cepumus piedāvāja tirdzniecības tīkla «Rimi» darbinieki.
-------------------
Paldies, ka iepriecinājāt!

pirms 6 gadiem, 2013.11.04 15:26

Olga

Nesapratu šo iebildi. Tieši tā arī bija.

pirms 6 gadiem, 2013.11.04 20:12

Kuka

Pasākums vienalga bija jauks un sirsnīgs!!! Un lietum līstot saradās vēl vairāk cilvēku un nenobijās no slapjuma :)

pirms 6 gadiem, 2013.11.04 18:08

www.SimGold.com

Zelta un sudraba mobilo telefonu numuri www.SimGold.com
Iespējama piegāde pa pastu visā Latvijā.

pirms 6 gadiem, 2013.11.07 15:51

Vietējās ziņas