«Ziemassvētku rotas» vērtēs šomēnes

Bauskas novada dome aizvadītā gala nogalē rīkoja konkursu «Bauskas novada Ziemassvētku rota». Konkursa dalībnieku paveikto gan sāks izvērtēt tikai šomēnes.

Bauskas novada domes sabiedrisko attiecību speciālists Artūrs Dulbe informēja, ka konkursā piedalījās vairāk nekā 30 objektu, kuru apskate ieilga līdz decembra beigām. Visvairāk objektu bija no Bauskas – 11, pieci Gailīšu pagastā, četri Vecsaules un Ceraukstes pagastā, trīs Dāviņu pagastā, divi Mežotnes pagastā un pa vienam Codes, Īslīces un Brunavas pagastā. Lielākā daļa dalībnieku ir fiziskās personas, bet ir arī vairāki uzņēmumi – IU «Novads», VAS «Latvijas Autoceļu uzturētājs», kā arī «Uzvara-lauks». Piedalījās arī pašvaldības iestādes – Īslīces pamatskola, notikumu māja «Baltais briedis», Bauskas kultūras centrs, PII «Zīlīte», Bauskas pilsētas pamatskola, Ceraukstes tautas nams, Dāviņu pagasta pārvalde, Vecsaules pagasta pārvalde.

Konkursa dalībniekiem plānotas četras nominācijas – individuālā māja, daudzdzīvokļu māja, uzņēmums un iestāde. Katrā no nominācijām noteiktas trīs pirmās vietas, kuras saņems naudas balvas. Pirmā vieta – 150 eiro, otrā – 100 eiro, trešā – 50 eiro. Apbalvošana plānota svinīgā pieņemšanā pie Bauskas novada domes priekšsēdētāja.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas