Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Zinošākie vēsturnieki mācās ģimnāzijā 5

Bauskas un Rundāles novada apvienotajā vēstures olimpiādē 12. klašu audzēkņiem labākās zināšanas uzrādīja Bauskas Valsts ģimnāzijas skolēni, portālu informēja Bauskas novada Izglītības pārvaldes metodiķe Līga Kļaviņa. Vēstures olimpiādē piedalījās abu novadu astoņi audzēkņi. Viņiem vajadzēja apliecināt savas zināšanas Latvijas vēsturē laika posmā no 17. līdz 20. gadsimtam. Uzdevumos bija jautājumi par tā laika politiskajām norisēm, ievērojamām personībām, arī kultūras mantojumu. Pirmās divas vietas ieguva Bauskas Valsts ģimnāzijas skolotājas Sarmītes Ābelnieces audzēkņi Signija Augunaite un Niklāvs Saulītis. Trešajā vietā Pilsrundāles vidusskolas 12. klases skolniece Elīna Grebeža. Vēstures zinībās viņu izglīto skolotāja Rudīte Gustiņa. Visi olimpiādes dalībnieku darbi aizsūtīti uz Rīgu. Salīdzinot ar kopējiem rezultātiem, tiks izraudzīti skolēni, kurus uzaicinās uz Valsts vēstures olimpiādi. Skolēnu zināšanu pārbaudes turpinās. Piektdien, 18. janvārī, mācību priekšmetu olimpiādēs sevi apliecinās labākie fizikas un angļu valodas pratēji.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

aka

Nemaz ar ne! Ir tikai jāsaprot, ka konkurence šādā modelī nav normāla. Un , protams, ka laureāti var startēt tālāk, paldies cilvēkiem, kas gatavoja un sagatavoja šo pasākumu.

pirms 7 gadiem, 2013.01.18 13:11

Krebsa cikls

Nākošie bezdarbnieki tie vēstures pārzinātāji.Vajag mācīties ķīmiju,matemātiku un citus nopietnus priekšmetus,ne tukši un gudri pļāpāt.

pirms 7 gadiem, 2013.01.18 12:44

Prieks

Malači mūsu jaunieši! Prieks par viņiem un viņu pasniedzējiem! Lai veicas arī turpmāk! "Aka" noteikti ir uzvarējusi vienmēr - vai tā būtu 8 vai 20 dalībnieku konkurence! Lai veicas arī "Akai"!

pirms 7 gadiem, 2013.01.18 09:57

lau

Nesaprotu "aka", ko šūmējies!!, tagad, droši vien, šiem uzvarētājiem būs iespēja parādīt sevi jau cita līmeņa konkurencē! Malacītes Sarmīte un Rudīte!!!, tas arī Jūsu sasniegums, protams galvenie tomēr jaunieši!!!

pirms 7 gadiem, 2013.01.18 09:21

aka

Mja! Ir jau gan atšķirība- 1.vieta 8 dalībnieku konkurencē vai 1. vieta 20 dalībnieku konkurencē. Te cena novadu reformai.

pirms 7 gadiem, 2013.01.17 12:58

Vietējās ziņas