Zorģos pasts kavējas trīs dienas 3

Iecavas novada Zorģu ciemā iedzīvotāji nesaņēma pasta sūtījumus nedz piektdien, 11. janvārī, nedz pirmdien, 14. janvārī. Visu iekavēto iedzīvotāji saņēma 15. janvāra vakarā, un VAS «Latvijas Pasts» pārstāvji sola, ka situācija neatkārtosies.

Iedzīvotāji par notikušo bija satraukušies. «Pastniece ir vai nu saslimusi, vai mašīnu remontē.  Iecavas pasta nodaļas vadītāja atraida visus, kas zvana un jautā, kad atvedīs avīzes. Esot pateikusi, ka tā nav viņas problēma,» informē viena no ciema iedzīvotājām. «Strādāju 40 gadus, pirmo reizi kas tāds notiek. Nav avīzes ne piektdien, ne pirmdien. Cilvēki ir pieraduši zināmā laikā saņemt ziņas un informāciju. Lasīt pēc nedēļas vairs nav tik interesanti. Iedzīvotājiem vajag arī citus dokumentus, vēstules. Tas nav patīkami,» stāsta Zorģu bibliotēkas vadītāja Aina Ezergaile.

VAS «Latvijas Pasts» ārējās komunikācijas vadītāja Gundega Vārpa informēja, ka 15. janvārī Iecavas novada Zorģos piegādāja pilnīgi visus pasta sūtījumus. Arī tos, kuru piegāde tehnisku iemeslu dēļ bija aizkavējusies. ««Latvijas Pasts» atvainojas visiem klientiem, kas sūtījumus saņēma ar novēlošanos,» raksta G. Vārpa.

Informāciju apstiprina iedzīvotāji. «Pirms minūtēm 15 atnesa pensiju, iekavētos žurnālus, telefona rēķinus. Pastniece atvainojās, ka mašīna esot salūzusi un nevarēja izbraukāt. Jūtas vainīga. Ļoti ceram, ka šādas problēmas neatkārtosies,» stāsta Aija Meņkina. «Presi atveda vakarpusē,» informē A. Ezergaile.

Iedzīvotāji uzskata, ka sava vaina jāuzņemas arī vietējai nodaļas vadībai, jo nesen atlaista iepriekšējā pastniece Gunta, vietējā ciematniece. «Runā, ka tas bija nesaskaņu ar nodaļas vadītāju dēļ. Viņa strādāja precīzi kā pulkstenis,» informē ciema iedzīvotāja. Viņai piekrīt A. Ezergaile: «Iepriekšējās pastnieces zaudējums ir diezgan nopietns. Zorģu iedzīvotāji viņu uzrunāja un lūdza atgriezties darbā.»
«Vēlamies uzsvērt, ka neviens «Latvijas Pasta» darbinieks šajā teritorijā nav atlaists. Gluži otrādi – darbinieci, kas aizgāja no darba mūsu uzņēmumā pēc pašas vēlēšanās, vairākkārt mēģināja pierunāt palikt amatā, taču viņa no šādas iespējas atteicās. Lai gan reģionos īsā laikā ir grūti piesaistīt jaunus cilvēkresursus, pašlaik jautājums par sūtījumu piegādi ir atrisināts. No savas puses vēlreiz atvainojamies klientiem un darīsim visu, lai šādas situācijas turpmāk neatkārtotos,» sola G. Vārpa.


Pievieno komentāru

Komentāri 3

Simtlatnieki

Par nodarītiem būtiskiem zaudējumiem Iecavas neatbilstošo nodalas vadītāju nekavējoties atbrīvot no amata

pirms gada, 2019.01.16 13:43

Helio

Bijusi pastniece netika atlaista bet pati aizgaja prom rezultata jaunajai pastniecei neparadot nevienu celu kur braukt uz kastitem nav uzrakstiti majas nosaukumi ka vina bar zinat kura vieta atrodas paskastite?

pirms gada, 2019.01.17 16:21

Laba

Pastnieci iecelt par nodaļas vadītāju,bet nodaļas vadītāju par pastnieci....

pirms gada, 2019.01.17 18:25

Vietējās ziņas