Zuarguss Zarmass Bauskā izglītos pārmaiņu vadībā 9

Interesentiem ir iespēja pieteikties uz publisko pasākumu «Pārmaiņu vadība», kas notiks Bauskas biznesa inkubatorā 26. septembrī. Sarunu vadīs Zuarguss Zarmass, zināms arī kā Viesturs Dūle.
  
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras Bauskas biznesa inkubatorā šādi pasākumi, kas veltīti interesentu izglītošanai par dažādām uzņēmējdarbības jomām, notiek bieži. Šoreiz mērķis ir pastāstīt, kā gudri un pārdomāti īstenot pārmaiņas uzņēmumā. Plānots informēt par to, ko stāsta  globālie biznesa pētījumi par pārmaiņu sekmību vai nesekmību, kā izprast, ko var atļauties mainīt, kā arī informēt par pārmaiņu vadības astoņiem soļiem.

Zuargusam Zarmasam jeb Viesturam Dūlem ir nopietna pieredze ekonomiskās izglītības jomā. Mājaslapā liia.gov.lv informē, ka savulaik viņš bija uzņēmējs, kas strādājis ar 60 darbiniekiem, darbojies medijos un mārketingā. Kopš 2011. gada nomainījis mediju darbības jomu uz izglītību. Kā sadarbības, komunikācijas un motivācijas treneris novadījis vairāk nekā tūkstoš treniņu. Vairākiem starptautiskajiem uzņēmumiem izstrādājis un vadījis pārmaiņu vadības procesus.

Veidojis emocionālā intelekta apmācību programmas izglītotājiem un jauniešiem, uzņēmumu vadītājiem. Metodes ņem no savas darba pieredzes un kā treneris attīstījies, strādājot kopā ar pasaules līmeņa treneriem no Anglijas, Vācijas, ASV un, protams, izciliem treneriem Latvijā. Savās mācībās savieno praktiskas metodes, zinātnes jaunatklājumus un arī humoru. Viestura Dūles pamatuzskats – grozies, kā gribi, bet par savu dzīvi mēs esam atbildīgi paši.

Pievieno komentāru

Komentāri 9

apDūli !

Grozies,kā gribi,bet ausguss-izlietne vien tu esi un mūžam paliksi .

pirms 2 gadiem, 2018.09.17 14:59

ieteikums

Netērējiet laiku katra dikti runāt griboša vīreļa runas plūdu uzklausīšanai! Nepazemojiet sevi!

pirms 2 gadiem, 2018.09.17 16:16

kā noriebušies

visi tie blogeri, eksperti, seksperti, vizāžisti, stilisti, preses sekretāri,sociologi, statistiķi, antro-politologi,visādu padomnieku varza un tādiem līdzīgie. Kā gribētos par kādu kārtīgu traktoristu, kombainieri, virpotāju, arhitektu, inženieri, slaucēju, kalēju, podnieku, namdari un viņiem līdzīgajiem patīksmināties. Latvija pārvērtusies par sūdabrāļu- dienderu paradīzi.

pirms 2 gadiem, 2018.09.17 19:15

"radiniekus" neizvēlas

valstī pietiek likumu, lai Tevis nosaukto profesiju pārstāvjiem, nodarbinātiem ražošanā, būtu no nesamērīgi lielajiem nodokļiem jāuztur šādi "radinieki", piedevām ar katru gadu par radiniekiem uzmetas arvien jauni un jauni uzturami "radinieki" arī valsts pārvaldē un pašvaldībās, jo izglītības sistēma lielākoties tādus ražo, muldētājus, ne darītājus.

pirms 2 gadiem, 2018.09.18 10:38

Joki vien

Vai pašiem par sevi smiekli nenāk šiem krutajiem "uzņēmējiem", kas savu "lielo biznesu" nez kāpēc nomainījuši uz tukšu muldēšanu. Šim argusam-zuargusam jau nu pavisam nav pilns rublis. Tiešām, netērējiet laiku!

pirms 2 gadiem, 2018.09.17 19:43

reklāminkubātormēdijs, limitēds

Nesaprotu kur problēma? Jāiegūst kāda profesija, metālapstrādē, transportā, vai kur citur un 1000, 1300 eiro uz rokas nopelnīsi, ja ne tūlīt tad vēlāk kad būs pieredze. Un tas būs amats kādi ir pieprasīti šeit un tagad, kādi vēl tur inkubatori, ko tur metinātājus, profesionālus šoferus perēs vai liekēžu varzu, līdzīgu šim lektoram?

pirms 2 gadiem, 2018.09.17 22:54

Viesturs

Šitam vienīgā pārmaiņa, ko viņš ir novadījis ir vārda maiņa.. Ko vēl viņš labu var pastāstīt?

pirms 2 gadiem, 2018.09.18 08:02

Hmm

Vai tiešām atradīsies cilvēki, kuri apmeklēs šī slimi murgojošā Viestura Dūles pasākumu?

pirms 2 gadiem, 2018.09.18 20:25

Àrprāts

Kā šito dûpli vispār še aicināja!!¡

pirms 2 gadiem, 2018.09.19 09:22

Vietējās ziņas